güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

İnternet üzerinden satışı yapılan eserleri Türkiye ve dünyadaki milyonlarca müşteriye ulaştırmak, Propars’ın e-ticaret sistemi ile hayli kolay. Stok idaresinden sipariş idaresine, çeviri hizmetinden e-fatura süreçlerine kadar Propars’ın KOBİ’lerin muhtaçlıkları doğrultusunda tasarladığı orta yüzle tek bir ekran üzerinden yapılabiliyor.

Eserlerini Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarında satışa çıkartmak isteyen işletmelerin Propars paneline bir sefer transfer yapmaları kâfi oluyor. Eser sayısı fazla olan işletmeler, eser bilgilerini içeren XML belgelerini saniyeler içinde Propars sistemine aktarabiliyor. Eser sayısı fazla olmayan işletmeler ise ‘Stok Yönetimi’ özelliğiyle basitçe eser girişi yapabiliyor.

KOBİ’lerin e-ticaret alanında bilgi sahibi olması için eğitimler veren Propars, bu vakte kadar 300’ün üstünde KOBİ’nin ve 1500’den fazla firmanın dünyaya açılmasına yardımcı oldu. Propars şimdiye kadar yaptığı ticaret odalarındaki tertipli eğitimleri, e-ticaret eğitimleri ve fiyatsız webinarları ile KOBİ’lere tam takviye sağlıyor. Firma bu çalışmalarıyla KOBİ’lerin bölümdeki profesyonellerden eğitim almalarına, bilgi sahibi olmalarına ve e-ticaret sürecinde muvaffakiyete ulaşmalarına yardımcı oluyor.

İşbirliği yapmak isteyen bütün müşterilere e-ticaret eğitimi veren Propars, KOBİ’lerin, yurt dışından gelen ödemeleri nasıl alabilecekleri, eserlerini hangi pazaryerlerinde daha fazla satabilecekleri ve kargo sürecini nasıl organize edebilecekleri üzere tüm kıymetli ayrıntıları öğretiyor.

Bütün bu eğitimlere ek olarak KOBİ’lerin daha çok satış yapabilmeleri için tüyolar da veren Propars, uyguladığı çalışmalarla işletmelerin e-ihracat alanında muvaffakiyete ulaşmalarına, çıkarlarını artırmalarına yardımcı oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir