güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 6 ay

Allianz Türkiye, Teşebbüsçüler Ofisi programıyla kurum bünyesinde teminat danışmanı olarak çalışan ve kendi acentesini açmak isteyen satış temsilcilerine takviye veriyor. Teşebbüsçüler Ofisi programına başlayarak bir yıl boyunca muhakkak amaçları tutturan satış temsilcileri birçok ayrıcalıktan yararlanıyor. Programın yeni devri 1 Mayıs 2021’de başlıyor.

Allianz Türkiye, sigorta bölümüne teşebbüsçü bir bakış açısı kazandırmak maksadıyla geçen yıl başlattığı Teşebbüsçüler Ofisi programının ikinci periyodunda kendi acentesini açmak isteyen satış temsilcilerini desteklemeye devam ediyor. Kurum bünyesinde ferdî garanti danışmanı olarak çalışan ve Teşebbüsçüler Ofisi programına başlayarak program boyunca aşikâr maksatları tutturan satış temsilcileri bir yılın sonunda kendi acentelerini açabiliyorlar; açarken levha kayıt fiyatı, kira takviyesi ve performansa bağlı olarak ofis suram dayanağı üzere ayrıcalıklardan yararlanıyorlar. Program kapsamında ayrıyeten mentorluklar, gereksinimlere yönelik eğitimler, ödüllü kampanyalar, referans ve satış primi üzere avantajlar da sunuluyor. Birinci defa 1 Mayıs 2020’de başlatılan programa dahil olan birinci 10 kişi, Nisan sonunda kendi acentesini açacak. 1 Mayıs 2021’de ise yeni teşebbüsçüler programa dahil edilecek.

Yeni devir 1 Mayıs’ta başlıyor

Allianz Türkiye olarak yeni jenerasyon sigortacılığın öncülüğünü yapma vizyonuyla sigorta kesimini ileriye taşıma yolunda projeler geliştirdiklerini belirten Allianz Türkiye Satış ve Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Yücenur,“Girişimciler Ofisi programıyla kurum içindeki girişimcilik potansiyelini harekete geçirirken; yeni kuşak acentelerin finansal danışmanlık istikametini güçlendirmeyi, direkt satış tertibinde yer alan çalışma arkadaşlarımıza meslek fırsatı sunmayı hedefliyoruz. Programla acentelerimizin markamıza olan aidiyetlerini pekiştirirken, Allianz’ın genç ve dinamik acente profilini koruyoruz. Programın 1 Mayıs’ta başlatılacak yeni dönemi için Allianz takımında 6 kişi belirlendi, talep çerçevesinde 4 kişi dışarıdan dahil edilebilecek. Bu programa bölümde hayat sigortaları, ferdi emeklilik ve sağlık sigortaları alanlarında direkt satış yapan ve acente olmak isteyen, Allianz takımı dışında adaylar da başvurabilecek ve bunlar ortasından 4 arkadaşımızı da Teşebbüsçüler Ofisi programımıza dahil edebileceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir